Subiect: Soacra
View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 15 ian 2010, 17:29:50
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 36
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit Re: Soacra

well....vad ca sunt multe situati......eu sunt in una fericita
soacra ma iubeste mult, si niciodata nu s-a "bagat" intre noi, sau sa o simt ca are ceva intentii rele.......niciodata.......cred ca depinde mult si de familie si de educatie...in familia lor e multa libertate......adica copii nu dat intotdeauna raportul ce fac, si nici nu sunt apropiati foarte tare......adica se iubesc intre ei, dar e mai rece relatia.......
intotdeauna se poarta super frumos cu mine, si ii spune lui iubi sa ma asculte si sa nu ma supere......ba chiar am auzit o discutie intre ea si iubi, si ea ii spunea sa fie baiat bun si intelegator si sa nu ne certam sa fie intelegere.............etc etc, si se apropia ziua mea si ii spune sa nu uite sa imi cumpere cadou si flori, .......e o femeie foarte buna, dar ca si orice om are defectele ei, pe care le inteleg, nu-mi place ca isi iubeste unii copii mai mult ca pe alti.......cel putin asa vad eu........insa daca analizez situatia bine, probabil are motive sa la poarte de grija mai mult la unii si mai putin la altii.....iubii e cel mai mare dintre baieti si cel mai descurcaret, istet, si lui nu a trebuit sa-i poarte de grija ca s-a descurcat, insa ai mai mici parca sunt mai cocolositi........
asta e povestea cu soacre....sunt si bune si rele.......
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.

Răspuns cu citat