Subiect: Jurnal Sashy
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 18 iul 2010, 07:38:09
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: 3 zile -4 kilograme

Citat:
Anterior postat de sashy Vezi mesajul
Minouse rebuie sa recunosc ca intr-o parte a suncilor mele zace o parte ascunsa de catar Multumesc pentru sfaturi. Ideea este ca la inceput vreau sa dau jos dupa metoda "fulgerica" apoi raman pe un regim de viata stabil (ex Rina).
Una alta si pentru picioarele mele e periculoasa atata greutate si o resimt urat.
Despre dans....,ma tem ca nu mi-ar iesi mai mult decat sa dau din cap in ritmul muzicii . Am insa o bicicleta acasa si un aparat tip Sky si pot face abdomene si flotari...cam singurele miscari pe care le reusesc momentan. Iar cu conditia fizica stau dezastru cu D mare .
S-a scris undeva n forum despre dieta "astronautului?"
Mc de sfatul cu tikerul , sper sa imi iasa
Sashy la kg si inaltimea ta nu poti avea chiar atat de multe "sunci". Oricum daca am vazut ca tot esti putin(mai mult) incapatanata m-am gandit sa nu mai fiu asa cicalitoare, dar sa ne mai dai si noua raportul si sa ne sui cum te mai simti, ok?
Eu iti doresc sa ajungi la kg pe care le vrei :* Iar dupa ce vei alege un stil de viata sanatos dupa cum ai spus ca faci cand termini ci dietele "sanatoase", ai sa vezi o mare dieferenta caci cu acela vei slabi frumos si nu-ti va afecta pielea cu o vor face dietele drastice
Bune si alea, e bine sa faci orice poti, indiferent de gradul de dificultate
Mai, eu de cand sunt pe-aici n-am citit nici un articol cu dieta asta
Vad ca nu ti-a prea iesit, vezi ca pt a schimba numerele trebuie sa apesi pe creionul din dreptul lor.
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live