Subiect: JURNAL Lacra 81
View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 11:32:09
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: JURNAL Lacra 81

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Hop si eu in casuta ta!E bine ca ai hotarat sa faci ceva in privinta greutatii si mai ales ca ai sotul care te sustine si micul vostru obbservator.Asa vor creste sanatos si copii si nu se vor confrunta mai tarziu cu probleme in ceea ce priveste greutatea.Va fi un obicei preluat de la voi si astfel alimentatia sanatoasa va fi ceva obisnuit...si nu un efort.
Eu iti doresc sa iti atingi telul si in curand sa primim vesti despre victoriile tale!
Daca faci sport micile abateri vor trece neobservate...si astfel nu te vei simti pedepsita de acul cantarului.
mersi.Loralin! cu sportul e mai greu dar incet,incet sper sa reusesc ..si ai dreptate baietelul tine f mult la obiceiurile sanatoase ..daca l-ai auzi cum zice ca are burta ,tb sa slabeasca ,ma intreaba cate calorii are o mancare ........sotul meu tb sa slabeasca si el dar e gurmand ...f greu se adapteaza meniului "'light 'cum zic eu
esti o draguta si sper sa ma vb .........ai o famile minunata ......sa dea |Domnul sa fiti sanatosi si fericiti
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].