View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 12 iun 2011, 10:30:32
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de laurra Vezi mesajul
Bubu avem alta casuta pt ca prima avea prea multe pagini vreo 500 si se incarcau f greu.

Draga mea acum am inteles de ce stau pe loc la kg.:eu de la genunchi pana la talie sunt tare dolofana si am observat ca am inceput sa sa ma subtiez la pulpe si fund,la burtica mi s-au conturat muschii(mi se vad numai cand ma uit in oglinda,cand imi fac poza ....ma vad tare babana)Deci in concluzie cred ca imi creste masa musculara.Ieri mi-a zis sotul meu ca imi sta urat cu blugii ca imi atarnau la fund...inainte erau tepeni pe minenu mai zic de sani ...cica sunt mai mici

Nu te mai obosi atat sa stai pana tarziu!eu aseara m-am culcat la 22 si ce bine ma simt acum....Eu noaptea daca nu dorm cum trebuie ,a doua zi mananc intr-una
Apropo de gradina...Da este a mea anul asta am facut-o cu legume.mersi pt apreciere
Am uitat sa va spun
neatza la fete si neatza si tie laurra ....pai atunci...nu poti decat sa te bucuri......asta e un semn super bun ca incepi sa conturezi muschi....intr-adevar de la sport poti pune in loc de grasime muschi ceea ce e un lucru bun
eu in schimb risc sa fac piele lasata pt ca nu fac sport si pana acum am slabit destul de repede
aseara am stat asa tz pt ca am avut tb oricum ...dar pana la urma m-am lasat pagubasa ca imi era prea somn
te pup
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]