View Single Post
  #18223 (permalink)  
Vechi 20 ian 2014, 11:32:39
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna dimineata,o sapt.linistita va doresc....am inceput sapt.cu durere de cap....sper sa treaca...
... Miha sfarsitul de sapt.a fost in regula,tinand cont ca manac din toate nu am prea avut la ce ma abtine...atat ca seara nu manac inainte cu 4 ore de a merge la culcare,uneori sunt si mai multe ore...
... de dimineata am mancat o lingura de salata paste si rosie,ardei,castavete,branzica si carnat de casa(acum sa nu credeti ca a fost cantitate mare)...la mine am iaurt cu fulgi ovaz si stafide...axasa varza calita cu snitel pui...am si ciorba de gulii...aseara am facut mamaliguta cu smantana si branza vaci...cred ca pe maine fac o tocanita de bureti...as face si o ciorba de curcan dar mai am supa cu taietei casa si ciorba de gulii...
angy
Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
O saptamana reusita in toate planurile va doresc!
multumimla fel,ema
Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul
Buna dimineata , vin sa va urez si eu o saptamana minunata , si sa "raportez" ce am facut pana acum. Am trecut si eu cu bine de ziua fetei , la restaurant am mancat doar un gratar mic de pui cu ciupercute si am baut limonada fara zahar , am gustat doar doua lingurite din tort si cam atat . In rest sunt in scadere si asta ma motiveaza cel mai mult , chiar si cate 100 g pe zi si tot sunt happy ..inca nu am terminat cu sarbatoritii ......urmeaza mezinul...
felicitari,nico
Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
O saptamana minunata sa aveti, dragele mele!

Mona, bine ai revenit si mult succes!

Miha, Lacra, Nico . Hai ca incet, incet revenim cu toate pe drumul normal . Eu am fost cuminte in principiu, ieri am mancat putina ciocolata neagra (75%cacao) si 2 linguri de unt de arahide, ca m-a apucat o pofta de dulce de nu mai puteam, in rest conform .

Ema, o saptamana minunata sa ai si tu!
mari
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui lacra81:
angela av (20 ian 2014), Ema55 (21 ian 2014), rozica1965 (20 ian 2014), sherpika (20 ian 2014)