View Single Post
  #18237 (permalink)  
Vechi 21 ian 2014, 10:33:00
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[FONT="Arial Black"]Ziua buna....
...Anasstasia, semintele de canepa eu le consumam in iaurt,puneam si de in ,le macinam.....germeni am comandat de pe nett...eu ii tocam si - i puneam in salate...nu au gust prea bun...poti pune si in blender daca faci sucuri de legume...e greu pana te obisnuiesti cu gustul lor...
... ieri am avut zi de leneveala,odata ajunsa acasa am mancat varza calita cu iepure inabusit...iar mai tarziu biscuiti simpli .... am inpachetat ceva haine si am pus inca o masina la spalat...in rest nimic...nici macar nu am gatit si nici vasele nu le-am spalat ... am vazut un film pe nett ,Printesa Diana,mi-a placut...
... vestea mortii lui Iovan si a doctoritei rezident m-a intristat...nimeni nu stie cat iti sunt zilele pe acest pamant.. pacat de ei ,saracii parintii doctoritei,o tin atatia ani in facultate si cand sa se realizeze in viata se rupe brusc firul vietii...Dumnezeu sa-i odihneasca!
.. de dimineata am mancat la fel ca ieri dimineata mai putin salata de paste,la mine iaurt cu fulgi ovaz si stafide...ajunsa acasa vad eu ce manac...azi fac tocanita de bureti pentru maine...[ce trebuia sa o fac ieri)
... azi cand plec de la servici vreau sa trec pe la parinti...
.. ma bucur pentru voi ca sunteti puse pe treaba,faceti sport,va abtineti de la mancare...eu trebuie sa incep dieta Bruma,a fost singura ce a dat rezultate...macar sportul facut dupa DVD...
... va si ... o zi linistita va doresc la toate de la A la Z./FONT]
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui angela av:
Ema55 (23 ian 2014), gavris camy (22 ian 2014), lacra81 (21 ian 2014), myha (21 ian 2014), rozica1965 (21 ian 2014), sherpika (21 ian 2014)