View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 25 iun 2009, 20:48:57
lalita's Avatar
lalita lalita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2009
Locaţie: roma, Italia
Vârsta: 36
Dieta: dieta proteica personala
Date: 166cm, 74.7kg
Mesaje: 1.268
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Am slabit 12 kg intr-o luna!

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Buna Lalita
Ai tinut exact aceasta dieta si ai slabit cu ea 6 kg? sau am inteles eu gresit?
Mie nu mi-a chiar placut cina la acest regim, si faptul ca lipsesc gustarile.

Nu te-ai simtit infometata?

Bafta in noua ta lupta
Buna! pai,sa zicem ca a fost un fel de model pt mine,pt eu ca eu chiar nu reusesc sa tin exact dieta cum scrie acolo.. am respectat de zicea dimineata,dar orikum eu din pacate nu iau micul dejun,pt ca nu imi place.beau doar un ceai de ex. Si la pranz mancam dietetic,adika fara prajeli,dulciuri,paine,paste. Si seara fructe,sau iaurt. cam atat. Eu daca mananc si seara cum mananc la pranz atunci ma mentin,sau slabesc f greu. si cum nu am deloc rabdare.. hehe. azi trebuia sa incep iar dar nu am reusit am baut burn,am mai mancat o inghetata etc uff! sper de maine sa reusesc!
Si mersi,sper si eu sa reusesc,in viata asta! ma bucur pt tine ca tu ai reusit! e mare lucru si eu acum 2 ani aveam 55 de kg,dar am inceput apoi iar sa mananc numai tampenii si iar am luat tot inapoi..practic trebuie sa stau mereu la dieta,pt ca pun imediat pe mine kg,dar din fericire si slabesc repede!! ah mai vroiam sa-ti spun,ca am citit ceva din jurnalul tau.,si ma regasesc atat de mult in unele momente pe care le-ai descris!! de ex faza cu frigiderul,sa iei sau nu bucata de tort! ca si cum ar fii o lupta inauntrul tau.. eh,cat de bine te inteleg! am trecut prin asta de multe ori..
Răspuns cu citat