View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 01 iul 2010, 22:32:08
odeta's Avatar
odeta odeta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 38
Dieta: South Beach faza I
Date: 175cm, 87kg
Mesaje: 567
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Buna ANDRA si bine te-am gasit!
Ma numesc NICOLETA am 29 de ani(desi cand m-am inregistrat am scris gresit anul nasterii si acum arata ca am 20 dar nu stiu de unde sa corestez) sunt mamica unui bebelus de 1 an si 2 luni si sunt grasa!!!!
Am inceput acum 40 zile dieta rina;s 90 si am reusit sa slabesc 7,5 kg ; cred ca reuseam mai mult dar in ultima vreme am cam trisat!
In ceea ce priveste sportul de vreo 5 zile cred am inceput sa fac ceva gasit pe net ( nu stiu daca este corect sa scriu dar voi risca):hip hop abs fat burning cardio,hip hop abs total body si de 2 zile fac si start walking 2 mile.
Nu le am foarte bine cu ale calculatorului de aceea vreau sa te intreb cum trebuie sa fac sa imi apara sub mesajele mele si faptul ca am jurnal?( am incercat dar sincer nu stiu cum trebuie sa fac)???
Multumesc mult
Buna Nico , bine te-am gasit , in sfarsit la tine in casuta
Ai slabit foarte mult in doar 40 de zile de , superrrr ... si mai ai mai mult de jumate de parcurs .... deci o s-a dai destul de mult jos
Vad ca ai inceput s-a faci si sport ... bravooo
Fii optimista ,da????? si nu te lasa , doar vrei ca copilasul tat sa fie mandru de tine
__________________
Jurnal Odeta http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post224387

O FEMEIE FRUMOASA PLACE OCHILOR, O FEMEIE BUNA PLACE INIMII: UNA ESTE O BIJUTERIE, CEALALTA ESTE O COMOARA."
odeta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2221 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1704 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1447 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]