View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 28 aug 2010, 13:50:35
violetasimion's Avatar
violetasimion violetasimion este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 07 aug 2010
Locaţie: galati, Romania
Date: 168cm, 52kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Daca te inseala ce faci treci mai departe sau te desparti?

am trecut si eu prin asta.am tot 20 de ani.si am fost 3 ani jumatate cu el.dar eu nam putu sal iert si am mers mai departe.si nu cred k as fi putut sa fac un lucru mai bun de atat.desi atunci lam iubit mult iar el acu dupa 1 an de knd neam despartit zice k ink ma mai iubeste pot sa spun mandra de mine k nu ma simt nimic pt el.sunt cu altcineva si sunt fericita,ma gandesc k dak nu mergeam mai departe atunci acum nu mai era cu el care ma facut mai fericita decat ar fi putut vreodata fostul.nu merita sa faci sacrificii de genu.dak a facuto odata sigur o va face din nou.iar frazele de genu "nu imi pare rau k am facut" nu ar fi trebuit sa le rosteasca dak ar fi parut rau k a facuto.iar dak atuni se gandeam la tine knd a facuto cu aia,trebuia sa fii tu in locul aleia si nu ea.totdeauna o sa gaseasca o scuza sa te faca sa te simti tu vinavata pt greselile lui.acu a fost aia mai tarziu va fi alta.gandestete bine dak vrei sati continui viata asa...suferind
violetasimion, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1496 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 979 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat