Subiect: Jurnal AnaRalu29
View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 19 ian 2011, 12:38:17
anaralu29's Avatar
anaralu29 anaralu29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Talking Re: Jurnal de Miresica 2011 - AnaRalu29

Sunt putin dezamagita dar si in accelasi timp ffff fericita,am ajuns la 73 de kg cu WW(Weight Watchers),azi am observat c am mai slabit 500 de grame....deci in total 7 kg ... ,m am indragostit de mine...glumesc ,oricum e super acest sentiment pe care l ai cand reusesti sa slabesti.
Sper sa fiu o miresica anul asta deoarece am probleme cu banutii ... macar sa fac cununia civila sa iasa supeeeer,am sa ma interesez ce anume au gresit la nunta celelalte fete si sa vad cum fac ca totul sa iasa perfect ... .
Sunt o capri ,adik imi place ca totul sa iasa perfect ,adik sunt o perfectionista..o fii bine???Sper ca da...
Iar de Sfantul Valentin as vrea sa merg la un restaurant cu iubitul(viitorul sot),deja am comandat o rochie supeeeer... sper sa vina pana pe 14 februarie ... deja m am gandit la coafura si la tot ,cred ... ,sa fie super adik sa fac intai curat in casa ,sa am lumanari ,sa ma pregatesc psihic si fizic... .
PSoop toate slabutele viitoare miresice!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui anaralu29:
nicules (24 nov 2012)