View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 15 mar 2011, 10:36:10
Monica17's Avatar
Monica17 Monica17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Buna dimi ! Ce faci ? Nu cred ca mai ai asa multe kg in plus. Te incadrezi in limitele normale . Eu oricum n-am avut mult de slabit si cred ca de aia se misca greu la mine. Si asa toata lumea imi zocea mananca pt ca ai slabit rau. De parca as fi vreun schelket ambulant . Eu zic ca sunt bine, nici grasuta dar nici slaba . Ce planuri ai pt azi?
Buna dimineata pufik.
Nu sunt intr-o stare excelenta pentru ca m-a cam luat raceala. Ma doare capul,gatul si nasul parca nu mai e .. DAr nu-i nimic,macar e cald afara si nu o sa ma "sufoc" cu aerul rece.

Asa este,ma incadrez in limitele normale,dar acum lupt pentru ca vreau sa imi placa si mie cum arat! Sa spun si eu "gata! nu mai am fundul imens si nici picioarele asa groase"... Ai vazut ca asa sunt eu,am talia mica si soldurile.......fara sfarsit .

Tu ce faci?
E o zi frumoasa azi,cum o sa profiti de ea?

Si nici eu nu vreau sa fiu vreo slabanoaga.... Nu pot spune ca ma incanta ideea de a avea numai oase... DEci nu!

Astazi ma duc la liceu si diseara vreau sa merg sa alerg din nou. AM mai fost sambata trecuta si aseara!
Ce regret este ca trebuie sa imi vina CM si cantarul meu s-a "dat peste cap" in perioada asta,deci nu imi pot da seama daca ma ajuta deocamdata alergatul,dar o sa continui oricum! AM febra musculara,deci muschii lucreaza!
__________________
Jurnal Monica17

"Gesturile marunte, neimportante sunt acelea care fac viata suportabila.
Un zambet, o atingere, un cuvant, putina atentie, o privire ingrijorata.."