View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 07 mai 2011, 19:28:48
Joycelline's Avatar
Joycelline Joycelline este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 168cm, 56.2kg
Mesaje: 243
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jornal " Joycelline "

Bine v-am regasit Ultima mea incercare de a slabi a esuat din cauza unor probleme familiale (ceea ce a implicat faptul ca nu am mai putut manca ce trebuie , mancam numai pe fuga si numai prostii) si vreau sa-mi cer scuze ca am parasit acest site minunat , chiar si pentru o perioada scurta.

Acum m-am intors cu forte noi si sunt gata sa dau jos kilogramele ce sunt in plus !

O sa incep cu povestea mea... De mica am fost mai grasuta , mancam toata ziua , parca as fi avut gura sparta. Stiu ca intr-un an m-a lasat mamica mea la tara... si acolo am mancat numai sunca cu paine toata ziulica In clasa a 3a aveam 45 de kilograme , in a 4a ajunsesem la 55 , in clasa a 5a deja oscilam intre 60 si 65. Atunci am inceput sa practic volei , de trei ori pe saptamana , o ora jumatate. Nu am slabit foarte mult ca nr. de kilogram , deoarece am depus si masa musculara , dar se vedea, dadusem jos cativa cm. Am intrat in clasa a 6a cu 62 de kilograme sa zic si acum , in a saptea variez intre 62-63-65 de kg . Desi am mai avut eu vara trecuta un atentat de slabire in care am slabit 5 kilograme in 2 saptamani cu dieta lui Catalin Crisan, tot mai vreau.
In ultimele 2 luni am mancat dulciuri peste dulciuri si...

Dupa cum am zis , m-am intors cu forte noi si vreau sa arat bine vara asta si sa ma mentin si sa am o vointa de aur. Am observat ca aceasta comunitate , a slabutelor , e foarte unita si mi-ar face placere daca as face si eu parte din ea