View Single Post
  #19247 (permalink)  
Vechi 17 iul 2014, 15:26:14
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragele
Alina,da,e montysa stii ca azi m-a pus si m-am urcat pe cantar si am vazut crestere
Am fost f cuminte,de duminica cand am baut coctailurile alea doua..dar cred ca stiu motivul,unul ar fi ca tre sa ma atace rusii curand,in 2-3 zile,alt motiv ca desi am mancat corect,m-am bazat mai mult pe carbohidrati,salate,naut,fasole,ciuperci etc,carne f putina am mancat sapt asta..Asta e,s-ar putea sa fie si platoul meu,am rabdare si astept sa trec si de asta.

Feli,ce buna e gaina de tara,da un gust deosebit mancarurilor,eu una nu mai am de unde sa cumpar,si puiul de la magazin il evit cat pot..

meniul de azi:
md-o felie paine integrala cu lapte,magiun prune si o lingurita chia
pranz-un macrou la cuptor,o mana de pastai la microunde si o megasalata(castravete,multe ridichi,ceapa verde,ume)
gustare-arahide crude
cina-salata de naut(naut fiert,ceapa verde,rosii,o mana de pastai fierte,ume,origano)

va pup,fetele,o zi frumoasa!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
claudia22 (17 iul 2014), feelix (17 iul 2014), myha (22 iul 2014)