View Single Post
  #194 (permalink)  
Vechi 29 sep 2011, 15:39:23
GinaViesianu's Avatar
GinaViesianu GinaViesianu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 35
Date: 165cm, 57.3kg
Mesaje: 346
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O luna fara zahar si faina alba!

Citat:
Anterior postat de Deliutza Vezi mesajul
Nu pot sa cred!Cu siguranta au fost saptamani intregi in care nu am papat nici zahar nici paine, sau orice din faina alba, eh nus cum s-a facut ca sapt asta mama a pus taitzei in supa, a facut gogosi cu gem, a facut gem?!?!?! Mentionez ca mama face de obicei de 2 ori dulciuri, de craciun si de paste si atunci un cozonac care daca se papa cald bine, daca nu il papa pasarelele Eu daca papam o feliutza, ca nu prea-mi place cozonacul de fel. Nu stiu ce i-a venit acum!... o sa incerc de maine, daca nu(ii zic lu' mama sa faca tot ce-i mai trece prin minte acum cat mai are sanse ca dupaaaaaa ma fac fetita cuminte!), oricum de sapt viitoare incep drastic ca deja s-a asezat stratul de sunculitza pe abdomen si coapse

Pune-o sa faca gogosi cu faina integrala si cu gem fara zahar
Glumesc acum, dar.. gandeste-te ca fiecare om are treaba lui...si ca nu-i normal sa ne ajustam orarul dupa altii fara motiv
Ea cu ale ei, tu cu ale tale..
Plus ca ai zis ca face de pasti si de craciun prajituri, so chillax, craciunul nu`i asa departe glumesc din nou
Te pup si de maine te asteptam in forta aici cu noi!
__________________
We don't gain weight because we eat too much, but because we eat poorly.


http://forum.slabute.ro/sport/six-months-journey-01-11-2011-01-05-2012-a-10493-18.html

Răspuns cu citat