Subiect: Asta ce mai e?
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 15 iun 2009, 22:45:30
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Lightbulb Re: Asta ce mai e?

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Am postat meniul pe astazi,si mi-a spus ca,postul va aparea dupa ce va fi aprobat de un moderator.Deci,de ce,ce e asta,de cand?E normal?
Doar alimentele noi necesita aprobare, meniurile apar instantaneu fara aprobare. Am verificat si este meniu pe data de 15 . Nu uita in calendar sa selectezi utilizatorul tau, sau sa folosesti din forum, legatura (calorii meniuri) de la posturile tale, sub nume, care te duce direct in calendarul tau cu meniuri.

Cred ca m-am prins ce ai vrut sa spui: Ai salvat in forum meniul si ti-a dat mesajul asta. Acest lucru il mai face cateodata detectorul de SPAM din 'prea multa silinta'. Acesta este un programel care verifica sa nu fie introduse mesaje de SPAM in forum si cateodata, foarte rar, mai da rateuri , este complicata procedura de detectare spam, dar pe masura ce 'invata' este mai bine.

NU EXISTA REGULA DE APROBARE MENIURI/MESAJE PE FORUM, SUNT PUBLICATE DIRECT. DACA MAI GASITI CATE UN ASTFEL DE CAZ, NOTIFICATI PE MINE SAU PE SLABUTA CA SA LE DEBOLOCAM DIN COADA DE MODERARE.

Ultima dată editat de vadmin; 15 iun 2009 at 22:53:21. Motiv: Concretizare.
Răspuns cu citat