View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 04 iul 2013, 13:58:43
mutulica's Avatar
mutulica mutulica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)

Uraaaaaa....avem casutaaaaaa...eu am mai mult de 70, dar ma rog nu vede nimeni..sper ca in scurt timp o sa fiu legal aici.
Codri ce dor mi-a fost de optimismul tau..am citit prin casuta ta ca treci prin probleme financiare...eu iti tin pumnii sa se rezolve cit mai repede
Marinuta bravo pentru sport!!!!
Rominelu ce face bebe, ia zi se simte bine? Asteptam cu drag rezultatele la analize. Si oricum cu bebe in burtica stai aici cu noi, cum fara tine..lasa kg...cum nasti tot aici o sa fii.
Jess felicitari pentru minunea de copil, e tare scump...si spor si tie la slabit, sper sa fie cu doamne ajuta in noua casuta.

Eu ce sa va zic, azi nu prea am fost cuminte...am mincat niste biscuiti..dar gata sint cuminte, iar maninc sanatos, calculez si bag sport ca vreau sa arat bine, nu.
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui mutulica:
GCM (04 iul 2013), rommyna (04 iul 2013)