View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 13 apr 2011, 22:51:46
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Sotul meu pastreaza legatura cu fosta prietena

interesant subiect..
am patit si eu sa vad un mesaj,pe tel iubitului, nu neaparat ca il controlam,
dar cand am vazut un mesaj ceva de genu romeo al meu, sper sa te iubeasca ea asa cum meriti.. si ceva ca il lauda, au rtecut multi ani..
incercand sa il sun nu mi-a rasp pe moment el, si deja plangeam ca el isi bate joc de mine. apoi am sunat-o pe ea.
mi-a zis pe nume desi nu i-am zis cine sunt. si a zis ca s astau linistita ca el tine la mine.. m-am mai linistit... in genral nu eram geloasa, nu aveam pe cine.
a fost fata de pe net, s-a intalnit cu ea exact dupa ce s-a vazut cu mine, erau doar prieteni.
apoi ne-am avzut toti 3. era o scumpete de fata. la un moment dat am stat toti 3 in pat nu dezbracti hahah dar asa de amuzament, el in mijloc razand ca are 2 gagici,
nu era nimic intre ei doi. atunci mi-a disparut gelozia
alta data m-am ''omorat cu una de pe net care era iubita virtuala a sotului, si ea ma ura pe mine pt ca el a parasit-o pe ea pt mine. cu mine se vedea real cu ea nu
chiar cand stia ca vin in canada si mi-a zis ca el nu se va intoarce nicodata pt o pi..ca mine
sa inebuensc.. vb cu ea pe mess
a tinut mereu leg cu ea. el mi-a zis ca sunt doar prieteni si ca ea poate ca l-ar fi iubit. eu eram oarecum linistita ca era mai departe. prin grecia
pana intr-o zi in care am facut greseala de a ii scris pe face book un comentariu rautacios, cuma avea o freza noua si i-am zis ac mai bine ia-r sta cheala. ca si cum i-ar fi scris el.
bineinteles ca s-a aflat si sotul mi-a facut scandal monstru ca dc i-am scris.
si tot asa ne-am injurat noi,
eu cu ea.. ca eu nu is buna pt el, si ca de abia asteapta sa divortam sa il ia un ca ea..
si eu nah.. mi-a iesit leoaica din mine si gelozia, si am facut=-o cu ou si cu otet..
sotul ca is nebuna ca dc am facut astea
intr-un final.. ea a iesit din lista lui.
a fost prima data cand ne-am certat din cauza alteia. bine ca nu avea foto ca nu s-au vazut in realitate. cred ca l-eas fi sters si eu..
dar e bine de discutat in primul rand.
in cazul de fatza, ai acceptat prea mult, si trebuia clarificata asta de mult. vb cu el calm. si zii ca te deranjeaza. alta sa vb ca intre amici, si alta ca intre iubiti. intreaba-l el cum ar reactina sa primesti tu asa mesaje. eu as vb si cu aia.. sa ii zic fata ,, gata noi suntem casatoriti.. cauta si tu pe altul..
Răspuns cu citat