View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 26 mai 2011, 20:35:23
Rocsanna25's Avatar
Rocsanna25 Rocsanna25 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 mar 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan
Date: 161cm, 71.4kg
Mesaje: 266
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Carapacea" Roxanei

Thanks God!!! Am trecut si peste ziua de astazi...nu e ea la sf dar nu ma incearca nicio pofta, nu mi-e foame, sa zicem ca-i cam gata...
Greu a fost si astazi...mai ales ca am avut ceva dereglari prin burtica si m-am imprietenit cu buda. Dar a trecut...
Nu stiam din ce sa-mi compun pranzul si am luat 2 firicele de cabanos cu putin mustar...doar n-o fi moarte de om. Ard eu caloriile maine, mai ales ca ma intorc la munca.
Am facut si juma de ora de sport...amarata tare..abia abia, dar am facut-o. Mi-am propus pt sapt asta sa nu iau cina tarziu si sa nu fie consistenta...si am reusit. Sper sa arate cantarul un 77 frumos luni. Iar pt sapt viitoare intensific sportul...juma de bicicleta, prinde bine la butoiasele mele si ceva exercitii speciale pt coapse...ca tr sa le lucrez. Altfel...degeaba nu mananc aia, aia, ca picioarele tot urate vor fi.

Maine dim am paste cu ceva rosioare, la pranz niste legume cu branzica, gustari din fructe iar pe seara vreau un iaurt slab cu fructe (adaug eu fructe, stiu )
Sambata vreau ciorbita, nu discut...de vitel
Duminica niste legume gratinate...abia astept


Nu am luat-o razna...dar esti prietenul meu. Poate se gaseste cineva care sa ma aprobe sau dezaprobe in alegeri
Rocsanna25, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1886 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1369 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Rocsanna25; 26 mai 2011 at 20:41:32.