View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 19 iul 2011, 18:11:10
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de mmm Vezi mesajul
eu nu mai zic nimic.....
incerc sa fac ceva aici si n-am nici un chef..... trag de mine si degeaba vreau in vacanta
pt mine mai e din ziu asta; mai stau aici vreo jumatate de ora si apoi vreau sa merg sa-mi iau somon afumat sa-mi fac salata.....
sper sa pot sa ma abtin de la dulciuri diseara ca am atins nr de calorii
hey,daca nu ai chef nu fa,or sa-ti vina ideile cand te astepti mai putin si cand ai mai multa energie o sa iti iese mai bine..
la partea cu dulciurile gandeste-te ca e aproape seara,mai e putin si dormi si e gata ziua..nu mai ai mult timp sa rezisti contra dulciurilor..fi puternica!echipa ta te sustine
imagineaza-ti ca dulciurile sunt inamicii tai,ei se dau prietenosi si super dulci si te vrajesc cu aroma lor..tu esti fata isteata si te prinzi de gandurile lor rau intentionate (sa-ti strice planurile) si atunci te gandesti: oare sa pic in plasa lor?sa pierd batalia asta?..hmmm ...sau sa rezist victorioasa,sa le arat ca sunt puternica si isteata si o sa le vin de hac si n-o sa le mananc,o sa le ignor,or sa moara de ciuda ca nu m-au pacalit de data asta

si acum eu ma gandesc..hmmm..oare ce alegere va face mmm...
suspans..
voi afla maine..
Noapte buna si fi tare! gandeste-te si la echipa ta..noi suntem cele 3 care vor speria kg in plus
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat