View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 27 iul 2011, 14:14:51
Alina2002's Avatar
Alina2002 Alina2002 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2011
Locaţie: Resita, Romania
Vârsta: 42
Dieta: din toate cate un pic :))
Date: 162cm, 70kg
Mesaje: 73
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina2002 - Vreau sa fiu din nou o slabuta.....

Buna ANimis bine v am regasit
A fost super la turci dar destul de obositor cu ai mici ca vroiau de toate nu stateau locului o clipa....serviciiile bune, nimic de zis, mancarea...o bunatate
Am dat iama in mancare e o vorba la noi in BAnat ca porcu n cucuruz. Dar acum sint la dieta...ce bine suna. Aaaa, era la restaurant acolo coltul dietetic dar nici nu ma uitam la el
O sa pun si poze dar trebuie sa intru de pe comp ca eu normal folosesc i pad ul si de pe asta nu ma lasa sa pun poze. Azi am facut miscare....baba oarba, mima loool cu 2 bucati copii ai mei si 2 nepotei care stau la mine in vacanta. E distractie la mine nu gluma. Azi am mancat conform dietei, sper sa ma tina .....tu ce ai mai facut.?
Alina2002, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Regulament; 28 iul 2011 at 23:03:47. Motiv: Incalcare regulament: transmitere date de identificare pana in 300 de mesaje