View Single Post
  #20004 (permalink)  
Vechi 12 feb 2015, 17:50:42
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Va pup, bombonici!

Eu sunt chioara de somn, ca azi a trebuit sa ma trezesc in creierii diminetii si dupa amiaza au venit si niste prieteni pe la mine, asa ca am scapat la gustare la un muffin (cat de cat dietetic ) si 2 clatitute mici (cu maia si faina integrala) cu dulceata de lapte (2 lingurite), asa ca acum sunt cuminte si diseara o sa prestez doar o salata cu niste oua de prepelita si branzica. Dar de la frigul asta mi-e o pofta de dulce de nu mai poooot!!!!!!!!!!!!!!

Claudita, s-o iei mai usurel, puiuta, sa nu te doara operatia!

Emi, sa-ti fie de bine shoppingul!

Lacra, Feli, sa treceti usor de perioada vesela!

Miha, bravo pentru sport! Si nu te supara pe constitutie, asta e, avem ce avem, cu asta defilam.
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui sherpika:
claudia22 (13 feb 2015), feelix (12 feb 2015), lacra81 (12 feb 2015), myha (12 feb 2015)