Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #206 (permalink)  
Vechi 11 mai 2010, 18:39:29
amazing's Avatar
amazing amazing este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 12 nov 2009
Locaţie: constanta, Romania
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 18
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s

hello fetele.vreau sa ma alatur si eu voua.v`am tpot urmarit.am de mult timp aceasta carte cu dieta si mi s`a parut o tampenie totala,dar de ceva vreme mi`am zis : "ia sa vad pe net pe ceva forumuri sa vad ce e cu dieta asta???" si am ramas uimita de cata lume a slabit cu aceasta dieta si cat de mult se slabeste.eu am 1,68 inaltime si 83 kg .m`am hotarat de maine sa incep aceasta dieta pentru ca am citit despre o mie de diete si aceasta mi se pare cea mai potrivita.imi doresc foarte mult sa slabesc.trebuie am uitat sa specific ca am doar 21 de ani si e pacat pentru ca se poate sa arat bine.sper sa reusesc alaturi de voi aici .pt maine mi`am propus sa mananc dimineata un grepfruit o portocala apoi la pranz se poate sa mananc aripioare de pui una sau doua??? sau trebuie piep de pui.cu salata de varza si seara la fel e bine?cred ca da din ce m`am documentat din carte .va pup astept raspunsurile voastre .sunt foarte entuziasmata de dieta asta .mi`am propus sa alerg seara si sa fac abdomene si exercitii.sper sa reusesc.pupici.
amazing, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1938 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1421 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]