View Single Post
  #20844 (permalink)  
Vechi 18 iun 2015, 10:36:33
claudia22's Avatar
claudia22 claudia22 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Raport scurt: am luat proportii de vitica incaltata[punct] asa ca am incalecat pe problema[punct]am inceput sa mananc ordonat si curat(cu foarte mici exceptii, de genul o inghetata cu fetele la o iesire)[punct]inceput si sportul mai in forta, cat imi permite spatele[punct]rezultatele se vor arata in timp[punct]starea de spirit e la cote bune[punct]oboseala de la munca si treaba de acasa, cat China[punct]ne citim cu alt raport cand am putin timp[punct]


Pupicei si sa va mearga bine!
sherpi daca tu esti vitica eu sunt mama)eu nu am timp de dieta maine ma duc sa depun dosar la politie sa imi inscriu masina si sa mai termin din treburi peste 10 zile fac laser la ochi nu cred ca scap de data asta ca fac prea multe crize de glaucom nu mai zic de operatia de cezariana dupa ce ca ma cam durea am carat stupi cu sotul si sunt al naibii de grei
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui claudia22:
feelix (18 iun 2015), myha (19 iun 2015), sherpika (18 iun 2015), VentoFreddo (23 iun 2015)