Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #209 (permalink)  
Vechi 28 feb 2011, 22:14:26
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Gutei

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Eii lasa ca pentru o seara de distractie odata la cateva luni merge! Pai ce naiba? Trebuie sa mai iesim din rutina si sa ne dezmortim!
Eu mananc 1200-1300 de calorii pe zi si fac Turbo Jam si Tae Boo!! Sper sa ma tin de program si sa trec peste vreo 2-3 saptamani la avansati! De abia astept!
La faza cu sala sau cu facutul exercitiilor acasa, nu sunt impotriva niciuneia din variante! Cred ca depinde de personalitate, ambitie si determinare !! Si eu am facut sala vreo 2 ani la rand, si am vazut multe femei care cand dadeau de greu nu mai faceau sau chiar nu mai veneau deloc! Deci se poate si acasa! Acum depinde unde te simti mai bine!
Spor la exercitii in seara asta si apoi pofta buna! Eu pap in seara asta o ciorbitza de legume!

Poopici,
Alexandra

...Ale.....eu sincer la sala ma simt mai sigura.ca inca imi zice cind gresesc..acasa fac si eu asa...dar voi face de la sf lui martie...sunt costretra... ca te 6 luni fac sport nu pot sa ma opresc...
Ei iaca deacum sunt la iubi......tare sunt rea..am facut sala...50 min step coreografico...15 min in sala cu greutati...10 min steper , 25 mi bici...asa ca am consumat 900kcal...dar am consumat 800 si ceva..si deacum am facut si baita si am papat foarte bine..si nustiu ce voi papa ca sa trec peste 1000, aaaa chirca niste nuci o sa pap ca are iubi si o tisana,, ca maine sa fiu mai usurica la cintar...