View Single Post
  #2093 (permalink)  
Vechi 21 feb 2012, 01:31:35
ancad26's Avatar
ancad26 ancad26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...

Citat:
Anterior postat de Aida35 Vezi mesajul
Ciao dragelor si multumesc pentru vizita

Eu gata operata in 13 feb , totul a fost ok si ovarul a ramas la locul lui pentru ca chistul a fost bine delimitat ... Sunt inca in recuperare si iau inca pain killer pai dupa a doau cezariana in a 3-a zi nu am mai luat si am plecat acasa si am urcat scarile toata ziua cu bebe in brate si acum asa ciuda imi este .
Partea cea mai buna e ca am scapat de stres desi mai este asteptarea biopsiei dar nu cred ca sunt probleme si am niste analize asta da , ca nici mie nu imi vine sa cred ce bune sunt.
Cat despre slabit cred ca am mai pus ceva kg dupa operatie si uite asa se aduna ca stau toata ziua in pat si mananc , miscare minima ... azi mi-a scos firele si abia astept sa scap de durere sa ma pun pe treaba ca imediat vien vara si plaja

Va pup cu drag si dor si SPOR LA SLABIT
Aida bine ai revenit! Ma bucur ca a trecut cu bine operatia si esti ok.recuperarea vine cu timpul! Multa sanatate iti doresc! Ce fac trandafirii? De rx nu intreb pt ca pozele de pe fb vb de la sine! E adorabil
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]