Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #210 (permalink)  
Vechi 30 iun 2011, 21:15:24
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Da, acum da
Daa, de-abea astept O sa fiu boboaca Nu stiu daca e chiar cel mai bun fiindca aici sunt vreo 3 licee ( printre care si asta ) pe care toti le considera foarte bune insa cea mai mare medie de admitere e la cel la care ma duc .Eh, acum nu ma iau dupa statistici fiindca daca e sa invat, o pot face la oricare liceu
Miamii Si mie imi plac alea mai tari Banuiesc ca fructele vor fi primele pe care le vei introduce in dieta, nu? Din a doua faza a SB-ului zic.
Asa gatesc si eu, tot cu mama langa mine
O, uitasem ca ai dat pentru carnet!Super ca ai stat cu prietena ta atat V-ati distrat? Ce ai citit la istorie ?
Ah nu vazusem raspunsulScuze de intarziere
Daaaa.nectarinele.dar nu abuzez..1 o zi..a 2 zi-mi iau fulgi..a 3 zi 2 nectarinenu ma arunc deodatade dulciuri nu prea mi'e pofta asa ca n-am scuza.
Azi am gatit singura si nu a iesit asa bine , n-am copt destul..dar sambata mama sta si numai se uita si atunci fac si poze.
N-am dat inca.. mai am pana pe 18 august cand dau salaAzi a fost a 3 zi de condus ah ce-mi placee si nu imi e frica de ex cand trece un tir..azi au trecut vreo 10 (nu exagerez..se duceau sa umple balastru) si-am mers pe un drum national..ce-mi placeeeEmotii n-am.sper sa iau din prima la sala dar si la traseu
Hmm am vorbit despre ce-o sa facem la mare.,..cat ne ajunge.GOD! aBIA asteeept sa plec1 luna mai amsper doar sa-mi vina stopu la timp ca sa pot pleca linisita,..ca am avut deja si n'are cum sa mai vina.
Am citit despre perioada dintre Primul rm si cel de-al doilea si despre totalitarism.
Mai citesc ceva si asa-mi ramane in minte pentru anul viitor la bac asa am facut anul trecut cand n;aveam ce face si la ora stiam chestiile deja
Ah ce mult am scris , sper sa nu te plictisesc
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done