View Single Post
  #2161 (permalink)  
Vechi 27 aug 2010, 03:05:02
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

[QUOTE=Sabine_28;303757]
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul

Yummy, Cami , nu vrei sa fii mamica mea?Sa-ti traiasca printesa!
Pana nu se-ntoarce Crissa, sa-mi ziceti si mie daca ar fi conform un tort diplomat cu: gelatina, smantana, fructoza, cioco 75%, oua si pere?
As vrea sa fac sambata, vreau sa pregatesc o surpriza cuiva si sa pot sa gust si eu!

Pupici si sa ne gasim maine mai slabe cu 5 kg!
aaaaaaaaaaaaa, Sabine..pai nu'sh de as putea fi mamica ta..ca daca tu ai 28 de anisori..ar fi insemnat sa te fac pe la 7 ani jumate.. si io fusei "precoaca" da' nici chiar asa. Insa pot fi pe post de mamica..dar vezi ca sunt "grumpy" cand nu mananc...

daaa e buna reteta care o zici tu acolo..dar eu in loc de smantana as pune iaurt!! vezi ca gasesti retete aici pe site cu tortulet diplomat..

ehh da ce ai tu de gand sa faci in noaptea asta fata mea?? vezi de te cantareste si de ai mai putin cu 5 kile..te rog sa vii aici cu reteta ca altfel te alerg de nu te vezi!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].