View Single Post
  #2169 (permalink)  
Vechi 27 aug 2010, 06:53:12
madanuta's Avatar
madanuta madanuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Dieta: Montignac faza I
Date: 164cm, 128.5kg
Mesaje: 205
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Da Cris asa vreau sa il fac. Il fac "adaptat" ca nu face nimanui bine daca e plin de zahar, oua si alte minuni. Am luat reteta de aici de pe site si sunt convinsa ca o sa iasa super. Ehh ea mai vrea si unul de inghetata. Am zis c anu ii cumpar dar bineinteles ca am sa-i cumpar.

//si da, am fetita mare..m-am grabit e drept, am zis ca deh, l-am prins pe om si sa nu-mi mai scape!! ..aiurea..am ramas si gata!! Este o senzatie foarte placuta sa ai copiii mari, sa simti ca esti asa de apropiat de varsta, ca poti sa traiesti, sa intelegi prin ce trece. Eu ma pot lauda cu o relatie excelenta cu fiica mea dar si cu pustiul meu. Mai sunt eu "grumpy" uneori..dar ei ma stiu si ma lasa..comenteaza ceva de genul: "iar nu a mancat la timp mom!!"

pe mine ma asteapta un weekend greu..greu, greut.
Vineri seara merg out cu fetele..hai sa zicem ca trec peste asta ca am mai trecut.
Sambata merg la un dinner absolut "rich"..este o data pe an de la sot de la serviciu..o nebunie de receptie, de dazmat culinar, de..in fine ce sa va mai spun..ati inteles voi.
Duminica merg la o prietena buna care se muta i casa noua si cica face soacra-sa nu'sh de bunataturi
Luni e ziua printesei mele (rade in coltul gurii cand ma aude ca inca ii spun asa) si copila a cerut sa petreaca timp cu noi de ziua ei..vrea sa ii duc breakfast in pat..si apoi sa petecem timp amandoua impreuna, si apoi sa mergem seara la dinner cu familia..adicaa, iar la mancare!!

Cum sa ies teafara din toate zilele astea????

Sunt chiar si eu curioasa! Curioasa sa-mi descopar puterea..care cine stie..poate nici nu o am..
Sa-ti traiasca fata! Sa va aduca numai bucurii!
Vei vedea ca vei avea puterea de a trece cu bine peste toate zilele "bogate" ce se anunta. Bine, poate te vei abate, dar... foarte putin! Si cantarul nici n-o sa sesizeze!
Cum s-ar zice... ZOE, FII BARBATA!