View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 22 aug 2012, 10:33:56
victoritsa's Avatar
victoritsa victoritsa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 33
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 56kg
Mesaje: 122
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ati fost vreodata batute de sotii vostri ?

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
La mami tau un timp nu poti sta?... situatia e deficila...doamne scapa de Rahatul de om....un barbat adevarat nu bate o femeie...deciot sa te chinui o viata...si doamne fereste...multi omor femeile de gelozie ca se retin la servici sau altceva...dai papuceii...adica actul de casatorie sa il tii la tine si actele tale...sa nu ti le rupa...si incetul pe furis baga divort...cind va vedea ca ai facut ceeea ce trebuie va fi cu gura cascata...la toate lacrimile lui si rugamintele lui...nu ar trebui sal jelesti...odata ce a dat in tine sa te astepti si la altceva mai grav...asa dar fa cum crezi ca e mai ok...pentru viata ta...la mine in familie tatal meu o batea pe mama...cind eram mai mici...acum nu....si in vb urite si de dragul copiilor a rabdat tot...acumqa se chinui cu capul...mereu are dureri de cap...doamne cind o vad cum se chinuie imi vine sa ma duc la tata sai trag una in bot...doamne iarta-ma....
Nu pot sa stau la mama, pentru ca eu nu comunic cu sotul ei(tatal meu vitreg) care ku kiteva luni in urma m-a da afara din casa (asta e alta poveste)...dar eu cel putin stiam dintotdeauna ca omul asta niciodata n-a tinut la mine ca la o fiica , niciodata nu s-a ocupat de educatiasi intretinerea mea... totul facea mama singura...
Acum sincer nu stiu ce sa ma fac ... nu stiu ce cale sa apuc
Răspuns cu citat