View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 17:09:30
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna Costina:*!Nu e nimic ca esti ocupata;o sa recuperezi tu!si eu o sa ies imediat ca am de umblat azi!Deci m-am scos cu miscarea azi!Se vede pe corpul tau ca iti place sportul si te felicit!
Ai grija ce iti doresti de ziua indragostitilor ca s-ar putea sa se indeplineasca!Daca asta iti doresti cu adevarat sa dea Dumnezeu sa ai un bebita sanatos si o sarcina cat mai usoara!
Am de comentat la meniurile tale!Ai multe alimente care nu isi prea au locul intr-o alimentatie sanatoasa si te rog sa le cam eviti chiar daca faci sport si compensezi!O sa fie mai bine pentru tine si bebe!
Tu esti casatorita?Nu stiu prea multe despre tine!

intradevar meniurile mele din ultima vreme lasa de dorit.....ca si cel de astazi........dar incerc sa imi revin.
Sunt casatorita si am 2 fetite...Justina Maria de 4 ani si Anisia Maria de 11 luni ....in ultima vreme parca nu le mai fac fata...am ramas in urma cu treaba prin casa,cu toate cu toate...poate ca si din cauza asta ma simt asa fara vlaga si nu mai imi arde de cantarit mancare...etc.De miercuri sunt hoarata sa schimb ceva....trebuie sa imi revin nu?...
Daca cateodata am momente cand spun ca nu mai vreau dieta....certati-ma...imi revin instantaneu.
Răspuns cu citat