View Single Post
  #2267 (permalink)  
Vechi 12 sep 2011, 21:32:35
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
Ciao Roxii, te rog cand ai timp arunca o geana si peste jurnalul meu, mai exact peste meniul zilei de azi, sa vezi ce am gresit...ca nu stiu ce s-a intamplat ca se pare ca acest meniu mi-a priit, pt ca nu m-am putut abtine si cand am ajuns acuma seara de la servici acasa, m-am urcat repede pe cantar...si ghici ce...mi-a aratat cu un kg si vreo 300 g mai mult...de alte dati niciodata nu imi arata cu mai mult de 300 g seara...imi vine sa plang de suparare, plus ca azi am si facut mai mult efort fizic...oare ce s-a intamplat?te astept, pup
Scumpo,scz de absenta,am fost in bulgaria si n`am avut net acolo.E normal sa iti arate cantarul mai mult seara,pentru ca ai mancat si mai mult,insa aia nu e grasime,este doar cantitatea de alimente ingerate si de lichide.Adevarata ta greutate este dimineata,dezbracata,inainte de a manca si dupa ce ai avut scaun.

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Hello!

Ce ai facut cu Bacul? Tot asa de greu?
HelloScuze de intarziere,n`am fost in taraDe data asta nu mi s`a mai parut chiar asa greu.L`am luat acum.Tot nota destul de mica am avut si sunt convinsa ca era de mai mult lucrarea mea,dar nu m`am mai riscat sa mai fac contestatie.Important este ca l`am luat.Tu ce ai facut?Ai intrat la medicina pana la urma?
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]