View Single Post
  #2270 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 17:36:38
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Hello Jurnalule! Long time, no see. S`au petrecut atat de multe.. nici nu stiu de unde sa incep. In primul rand am patit`o iar M`am inscris ca fraiera dekt la Cantemir, la Comunicare si Relatii Publice. Bun, totul bine si frumos, am fost de am platit taxa de inscriere, mi`au dat legitimatia de admitere si m`au asigurat ca au locuri destule si ca voi intra sigur. Mergand pe ideea asta m`am culcat pe o ureche si nu m`am mai inscris la alta facultate. Ei, si ce credeti? Cand s`au afisat rezultatele am avut un soc! Au fost admisi decat doi studenti si atat! Am ramas cu gura cascata! Am fost azi la secretariat si am intrat in audienta la decan. Ei si ce credeti ca mi`a spus doamna decan? Ca nu este vina ei, ea nu se ocupa de nr de locuri si ca ei au spus ca au destule locuri pentru ca erau convinsi ca li se vor aproba locurile suplimentare. Pai cum asa frate!? Tu asiguri omul de niste locuri ce inca nu`s aprobate? Trebuia sa ne spuna inca de cand ne`am inscris ca nu sunt sigure locurile si ma inscriam atunci si in alte parti, nu sa ma asigure ca voi fi admisa doar din presupuneri. Gasise apoi o solutie, sa ma transfer la stiinte politice ca acolo mai ramasesera locurile. Pai cum, adica imi dai resturile doar asa ca sa`mi inchizi gura? Nu vreau, eu vroiam la CRP nu la Stiinte Politice. In fine, cu problema asta nu stiu ce voi face. Am facut impreuna cu o fata plangere si cerere sa ma repartizeze la acelasi profil in cazul in care vreunul din cei ce au fost admisi va renunta si daca nu, voi merge mai departe. Asa, acum alte probleme, de data asta familiale, multe certuri si neintelegeri. Pe alta parte mai e si fostul, care inca ma suna, imi trimite mesaje si ma acuza. Mai e si fosta lui prietena, care nush ce naiba s`a trezit si a inceput sa ma sune ca vezi domle il vrea ea inapoi si ma injura doar pt ca el inca ma iubeste. De parca ar fi vina mea. Pe langa toate astea ieri am ajuns si la urgente iar doctorii m`au trimis sa`mi fac analize ca cica sunt suspecta de glanda. Si colac peste pupaza, probabil din cauza glandei, ca altfel nu`mi explic de ce, in doar cateva zile am pus pe mine 2 kg(sau cel putin asa zice cantarul) in conditiile in care am mancat exemplar, nici n`am mai pus gura pe dulciuri, prajeli, etc.. si de ar fi doar asta, dar sunt si foarte umflata, nu arat ca si cum as fi pus doar atat. Mi`e asa rusine. Mi`e rusine sa ies si din casa. Eu, care eram un exemplu pentru toata lumea acum am ajuns asa? Si makr daca stiam ca am gresit. Doamne, cand se vor termina si necazurile mele ca sincer nu mai rezist. Imi bag picioarele in ea de viata ! Of, hai ca am scris aici un roman intreg, dar cu altcineva chiar nu pot vorbi despre asta decat cu voi, slabutele mele si trebuia sa ma descarc
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Roxii; 03 oct 2011 at 17:46:46.