View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 04 iul 2012, 21:05:45
Siminutza's Avatar
Siminutza Siminutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: dieta disociata
Date: 162cm, 63kg
Mesaje: 112
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cosmetice/Machiaj pe care le folosim

Uuuu...de produse cosmetice nu m-as satura niciodata
Pentru fata: L'Oreal Infaillible, Revlon PhotoReady
Pentru ochi am toate nuantele de fard posibile, atat marci recunoscute cat si no-name
Pentru gene de ceva timp prefer Rimmelo ScandalEyes si toata gama Maybelline VolumExpress
Contur Avon SuperShok, dar mi-a placut si unul de la Elf
Toate balsamurile posibile, preferate fiind Hmalaya (pt gustul si mirosul de guma Orbite pt. copii) si nivea cirese
Ruj: Sleek, Elf, Lady's, Avon, Orf etc.

Crema de fata: momentan Himalaya, imi plac si cele de la CosmeticPlant
Crema de corp: momentan ( criza) Avon ...sa fie frumos mirositoare si hidratante
Anticelulita: am toata gama Cellufight, am una CosmeticPlant si Supliform...mai ramane sa le folosesc
Pentru calcaie: exfoliant foarte racoritor de la Avon, le lasa asa catifelate
Fixativ:Garnier si Syos
Pt par: samponul se schimba des la mine, dar nu-mi lipseste PLACENTA Kallos si spray anti electrizare Gliss
Oje:Farmasi, L'Oreal, Rimmel si alte no-name......am multe pt k imi pun singura unghii cu tips (din pacate n-am lampa pt gel.inca)
__________________

Nu ştii niciodată cât de puternic eşti, până când să fii puternic este singura ta şansă.
Siminutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1820 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1303 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 787 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat