View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 22 feb 2013, 18:12:32
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Dupa intreruperea anticonceptionalelor e normal sa intarzie menstruatia?

Andra.......eu am luat Ac 10 luni iar dupa intreruperea lor ciclul a venit normal,ianuarie si febr ,astept luna viitoare sa vad ce se intampla..........stii de ce le-am oprit?cumnata mea care luat de f multi ani s-a imbolnavit ff tare(un blocaj renal+alte complicati)ea fiind omul care-mi spuse dute si ia pilule ca nu se intampla nimic, a stat pe capul meu 2 sapt sa nu le mai iau pt ca medici i-au spus ca si ele au avut o parte din vina a tot ce s-a intamplat.......a ramas cu tratament pe viata pt coagularea sangeluiasta este unul dintre efectele adverse(cred ca asa le spune).............
Te felicit pt decizia luataacum cu bb facem noi cevaeu sper sa nu am vreo surpriza,am doua buburuze deja maricele
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
andra_aly (22 feb 2013)