Subiect: Jurnal Jolye79
View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 26 mar 2010, 08:50:08
lavinuta's Avatar
lavinuta lavinuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 13 dec 2009
Locaţie: Targoviste, Romania
Date: 160cm, 58.3kg
Mesaje: 639
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Jolye79

Neataaaaa! Ce mamica matinalaaa!
Uite ca e bine ca te-ai gandit sa pui aerobic, in loc de alaptat...am cerut sa se introduca in tabel, dar
Eu nu am tinut dieta in adevaratul sens al cuvantului, nu prea mai manac paine, grasimi, nu beau sucuri decat foarte rar, si atunci beau nectar, dar de dulciuri inca nu am putut sa ma las, cei drept nu am avut multe kg in plus. As fi vrut sa tin o dieta, dar m-a certat Ianna si ii dau dreptate Cred ca important e sa mananci sanatos, cu toate ca e greu doar din fructe, legume, carne si branzeturi slabe sa obtii vreo 1600-1800 kcal/zi. Nici eu nu reusesc intodeauna, pt ca nu pot sa mananc doua feluri de mancare la o masa, si e mai greu sa adun...dar si in felul asta, fetita nu e grasuta, dar are numai carnita "pietroasa" pe ea
Noi de vreo 2 luni am inceput diversificarea, intai cu suculet de fructe, apoi fructe pasate, supita de legume si acum si cate un pic de carnita de pasare de curte...dar astea le sti tu ca doar esti mamica experimentata

Azi mergem la vaccinul de 6 luni Sper sa fie bine
__________________
"Loviturile vietii nu sunt numai distructive, ci si constructive; ca loviturile ciocanului in dalta unui sculptor priceput..." Octavian Paler

Ultima dată editat de lavinuta; 26 mar 2010 at 08:52:27.