View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 13 mai 2011, 09:57:09
alinamar's Avatar
alinamar alinamar este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 03 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 172cm, 67.5kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Relatia sot-sotie dupa venirea pe lume a unui copil

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul

si, alinamar..ce cred eu ca nu e o idee buna..e chestia asta cu:"las ca ii vine si lui randul"!! Nuuuuuuuu nu e bun..copilul nu trebuie vazut ca o povara ci ca un joy..o bucurie de a petrece timp cu el..Da..sunt de acord ca iti vine sa il trantesti..sau sa te dai tu cu capul de pereti uneori..daar cine isi smulge parul din cap cand il doar eo unghiuta..sau cand isi zgarie un piciorus..sau cand plange de nu stii de ce anume si clar el are ceva?? Eu iubeam sa imping carutul pe strada..sau sa o tin pe printesa mea..dar cand il vedeam pe el, pe sot adica..cat d emult isi dorea sa impinga carutul, sa o tina in brate..sa ii dea laptele..renuntam cu greu..dar o faceam pentru ca vedeam fericirea cu care facea toate lucrurile astea.
hmmm......a reiesit cumva din ce am zis anterior ca eu nu-mi iubesc copilul???....sau am citit eu prea mult printre randurile tale.... ???
crede-ma ca nu mi-a venit niciodata sa-l trantesc si sa-l dau cu capul de pereti...........poate m-am exprimat gresit din nou...fara voie..sorry..

PS: Scuzati greselile de ortografie si acord din postul anterior..am scris in graba si nu am recitit
Răspuns cu citat