View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 01 dec 2009, 13:31:14
hassana's Avatar
hassana hassana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 01 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 167cm
Mesaje: 13
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: La capatul disperarii

Fetelor eu sunt noua pe acest forum si am tot citit ca voi ati reusit incet incet sa scapati de kg in plus.Ma alatur si eu voua si as vrea sa pot sa rezist si eu pt ca vointa cu sigur o sa am....eu acum am 69 kg la 1.67 destul de multtttt , si as vrea ca pana la nunta in iulie 2010 sa ajung undeva intre 52-55 kg .Mi-as dori enorm acest lucru si sper sa reusesc .Am tot tinut tot felul de regimuri , am luat pastile etc insa mereu acelasi lucru dau 3 kg jos si pun 5 inapoi.Acum merg la aerobic de 3 ori pe saptamana, m-am lasat de fumat in caz ca si asta era un motiv pt ingrasarea mea , si o sa vreau sa merg la aqua gym , am citit aici ca este destul de eficient .
Si cu ajutorul acestui site am vazut ca pt a da jos cate 5 kg pe luna treb sa pap in jur de 700 calorii pe zi si astfel am putut sa imi creez o masa pt o zi in functie de produsele gasite pe site.Mi se pare super ingenioasa treaba asta sa iti poti creea singura masa si sa sti exact cate calorii papi.Voi cele care ati slabit pana acum cum ati procedat ati facut un meniu personalizat in functie de ce vroiati sa mancati sau ati incercat un meniu de pe site ?Va pup
Greutatea este incorecta. hassana, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].