View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 10:04:39
nicoles23's Avatar
nicoles23 nicoles23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neatza gagici...

Am intrat initial dincolo pe forum si cam putin scris....pe urma mi-am dat seama ca asta e noua noastra casuta.

Da....marea noastra problema kg-le dupa nastere......am avut dupa nastere 71.4, am ajuns in 2 saptamini la 68.5 si pe urma am inceput sa urc iar ....in prezent am 69.3 Sper sa ma tina si sa slabesc vre-o 2 kg pe luna, cam asa mi-am setat, nu vreau sa slabesc repede, cat sa slabesc sanatos si frumos. Macar sa am vre-o 63 de Craciun

Dulciurile sunt problema si la mine, dar le-am cam lasat mai ciugulesc daca merg undeva si sunt servita si nu mai pap dupa 6 seara. Sportul vreau sa il bag dupa ce il duc pe Sabi la gradi....o sa am mai mult timp liber. Asa ca sper sa am rezultate bune.

Azi mergem la vaccin si sper sa il si facem. Am vrut sa aspir, dar aspiratorul e in masina, ca l-am avut la sat si sotul nu la adus. O sa fac prin bucatarie si baie putina randuiala, diseara cumparaturi si poate ceva de papa.

pupici
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat