View Single Post
  #2492 (permalink)  
Vechi 31 ian 2012, 00:36:01
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de EveEve Vezi mesajul
Buna Roxi! Ce mai faci?

Sper ca totul merge cum trebuie! Am avut o perioada destul de lunga si ultra-incarcata, in care nu am mai putut sa intru.. Dar n-am putut sa va uit pentru toate sfaturile si ajutorul vostru, si chiar mi-ati lipsit foarte mult! Dar ma bucur sa ma reaflu printre voi.

Am citit pe aici ca vrei sa te faci antrenoare?? That's cool! Mai ales ca stiu ca tu petreceai o gramada de timp pe la sala!

Te pup, mi-a fost dor de tine!
Buna! Ma bucur ca ai revenit! Azi m`am simtit cam rau. M`a luat frigul si de aia Dar mi`am revenit

Da, mama mi`a zis ca la ce mai ma chinui, sa ma mut la sala ca oricum petrec o groaza de timp acolo Cat despre antrenoare.. dap, de data asta am si sprijinul parintilor, am vorbit si cu presedinta federatiei de sport si a ramas stabilit in iunie primul stagiu. Apoi al doilea prin august-septembrie. Pana la toamna sper sa termin si cu asta si sa incep sa`mi caut si de munca sa profesez ca nu degeaba le fac Abea astept! Mai ales ca la stagii nu faci doar practica, ci si teorie, cu ocazia asta imi mai aprofundez si cunostintele in materie de sport si nutritie

Tu esti bine? Ce mai e nou? Te pup, si mie mi`a fost dor de tine!
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]