View Single Post
  #2493 (permalink)  
Vechi 31 ian 2012, 01:38:27
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Buna! Ma bucur ca ai revenit! Azi m`am simtit cam rau. M`a luat frigul si de aia Dar mi`am revenit

Da, mama mi`a zis ca la ce mai ma chinui, sa ma mut la sala ca oricum petrec o groaza de timp acolo Cat despre antrenoare.. dap, de data asta am si sprijinul parintilor, am vorbit si cu presedinta federatiei de sport si a ramas stabilit in iunie primul stagiu. Apoi al doilea prin august-septembrie. Pana la toamna sper sa termin si cu asta si sa incep sa`mi caut si de munca sa profesez ca nu degeaba le fac Abea astept! Mai ales ca la stagii nu faci doar practica, ci si teorie, cu ocazia asta imi mai aprofundez si cunostintele in materie de sport si nutritie

Tu esti bine? Ce mai e nou? Te pup, si mie mi`a fost dor de tine!
Si eu m-am simtit cam pe dos astazi. Pe aici la mine deja e timp de primavara, infloresc copacii, este mult polen in aer.. Si prin urmare m-a luar o alergie din aia rea Ma bucur ca acum te simti mai bine!
Chiar asa, cred ca ti-ai scuti mult timp daca te-ai muta direct la sala Este chiar o idee superba sa te faci antrenoare. Mai ales ca ai o gramada de experienta, si la cat sport faci, o conditie fizica nemaipomenita. Si daca iti place, de ce nu? Este un domeniu foarte cautat, mai ales ca mereu se va gasi lume nemultumita cu felul in care arata si care apeleaza la sali de sport, lume care constientizeaza ca sportul este foarte important, si tot asa.. Asa ca iti urez muulta bafta, nu ca ai avea nevoie de ea, pentru ca tu oricum esti super bine pregatita, si la stagii te vei pregati si mai si! Si asteptam sa ne dai tips-uri utile in materie de sport!

Si eu sunt bine.. Din multe puncte de vedere mai bine ca anul trecut. De cand nu am mai intrat aici, am mai tinut dieta o vreme, apoi am lasat-o desi tot aveam un pic de grija la ce mananca, dar mai mult in privinta grasimilor. Insa de sport m-am tot tinut. Am ramas cam in kilogramele mele..
Imi placea dieta WW pe care o tineam, dar la mine mergea foooarte foarte lent. Parca prea lent. Asa ca m-am gandit sa o schimb pe Dukan. Cunosc o multime de cazuri reale care au slabit mult cu ea, si se mentin foarte bine. Mi-am luat cartea si am citit-o, si in afara de faza de atac, care sa zicem ca e mai drastica, mi se pare destul de ok dieta. Iar faza de atac oricum nu tine mult.. So, de maine incep

Noutati.. Sunt destul de multe. Cand ai timp, te astept pe la mine prin jurnal, am scris acolo mai multe. Te pup, si noapte buna iti doresc!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!