View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 11 mai 2009, 00:59:59
mariana_544's Avatar
mariana_544 mariana_544 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 mar 2009
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: dieta nicoleta luciu
Date: 152cm, 98kg
Mesaje: 32
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Dieta Nicoleta Luciu

mesaj pentru miha

draga miha
asa cum ti-a spus si slabuta intru mai rar pe forum( si asta din cauza de timp) si nu am observat mesajele tale te rog sa ma scuzi.
astazi am avut timp sa pot parcurge toate paginile acestui topic si asa am vazut mesajele tale.am citit pareri pro si contra acestei diete, am citit si eu articolul din ziar precum ca aceasta dieta ucide.
eu mi-am asumat riscul si am tinut-o si asa cum am mai spus am reusit sa slabesc 9kg intr-o luna de zile, dupa care a urmat o perioada de stagnare(nu a mai functionat);de la paste si pana in prezent am facut pauza(asta nu inseamca ca am inceput sa mananc ce nu trebuie.singurul lucru la care nu am putut sa ma abtin au fost cateva dulciuri care m-au costat pentru ca am pus la loc 1kg) si incepand cu maine, adica astazi, dat fiind ora la care iti scriu acest mesaj ,reiau aceasta dieta.
bineinteles ca nu am sa o tin mai mult de o luna tocmai ca sa nu apara complicatii.
nu stiu ce dieta urmezi dar oricum iti doresc sa reusesti sa slabesti atat cat iti doresti.
multa bafta , cu drag mariana
cand am inceput sa tin dieta am avut 104 kg, cand m-am inscris pe forum aveam 98kg.
Nu este setat nivelul de activitate fizica. mariana_544, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat