Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #2517 (permalink)  
Vechi 08 sep 2013, 10:34:31
alinutzik's Avatar
alinutzik alinutzik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Mancare sanatoasa si sport
Date: 157cm, 57.2kg
Mesaje: 1.049
Aprecieri acordate: 150
Am fost apreciat(a) de 418 ori in 292 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul


)) My story too! Saptamana asta si eu am cam lenevit. Mi.au ramas restante vreo doua workouts de la T25, din cauza ca am cam avut treaba toata saptamana cu ai mei. Si ai dreptate, e altceva sa faci sport impreuna cu altii. Timpul trece mai repede, mai glumiti, mai va incurajati...
Ti le.ai comandat de pe net incaltarile?
Ma refeream daca ti.ai facut cumparaturi. Eu ador la nebunie partea asta a anului mai mult din motivul asta, ca sunt nevoita sa imi iau cate ceva nou en grosses!

Da, mi-am comandat niste Nike-uri, ca mi s-au rupt ceilalti. Dar au rezistat o gramada, la cat i-am chinuit. Imi plac super mult incaltarile de la Nike, in alta parte nici nu am cautat. Oricum am avut noroc ca am gasit la pret ok, la reducere.
Aa.. cumparaturi normal !! Mi-am cumparat niste fuste, incaltaminte, geanta.. mai trebuie sa imi iau cate ceva.
E panica rau anul asta cu bac.ul.. Dar si dup-aia, o sa fie lejer !! Alta viata la facultate..
__________________
Jurnal ALINUTZIK
alinutzik, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1944 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1427 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1170 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui alinutzik:
Adina14 (08 sep 2013)