View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 14 apr 2011, 09:34:48
rammy23's Avatar
rammy23 rammy23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Pitesti, Romania
Vârsta: 43
Date: 173cm, 70kg
Mesaje: 23
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sotul meu pastreaza legatura cu fosta prietena

Buna din nou. Am revenit, in primul rand sa va multumesc pentru raspunsuri fie bune fie rele, eu le accept. Mentionez ca sunt o fire impulsiva, geloasa si posesiva si de multe ori am luat foc si am vb f urat depsre ea, cu el etc. De fiecare data cand "faceam urat" el ma linistea spunandu-mi ca ma iubeste , ca el a ales sa fie cu mine, ca ar trebui sa fiu mai matura si sa stiu ca el nu m-ar insela niciodata etc. Acum sa revin la subiect, eu cu ea am vb la telefon dupa ultimul msj, iar ea incerca sa-mi spuna ca e o greseala msj ca nu-l cunoaste etc. eu i-am spus f clar sa-l lase in pace ca acum e cu mine, dar nu am vb urat cu ea nici macar o clipa pentru ca sunt constienta ca si el e de vina. Acum am citit ce mi-ati scris si in prezent lucrurile decurg cam asa: nu-l mai controlez, nici telefon nici nk, vorbesc f frumos, i-am explicat ca asta o sa fie comportamentul meu de acum inainte, o sotie exemplara ca sa vada ce pierde daca nu e "cuminte". El e fff incantat de mine, a zis ca ii place la nebunie ca sunt mai matura si ca sunt sotia care si-o doreste si ca ma iubeste fff mult. Comportamentul l-am adoptat dupa ce am postat ieri pe forum (sper sa ma tina). Va multumesc din suflet, m-ati ajutat fff mult si va rog sa-mi spuneti daca gresesc ca ma port frumos cu el si am adoptat atitudinea asta. Am uitat sa va spun ca tipa e casatorita si ca ar avea 2 copii, cel putin asa mi-a spus el, si ca-l cauta pe el ca si-a dat seama ca a facut o greseala ca s-a maritat si ca pe el il va iubi mereu. Va multumesc din nou si sincer ma simt mult mai bine ca am cu cine sa discut despre subiectul asta.
rammy23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1690 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1173 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 399 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat