View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 16 aug 2010, 20:18:39
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa peste 120 kg

Ramonik felicitari pt kg pierdute tineo tot asa si ai sa vezi ca usor usor o sa ajungi acolo unde vrei
Micutacubaneza eu ti-as sugera sa lasi deoparte baloane si alte prostii de genul nu fac decat rau....te mint pe moment ca iti fac bine dar in timp nu iti fac decat rau....cauta o motivatie care sa fie buna....nush sanatatea zic eu ca ar trebui sa fie un motiv bun....daca asta nu iti da ambitie...aspectul fizic...remarcile rautacioase...haine frumoase....sotul te va dori mai mult....orice crezi u ca iti va fi de folos si poi tine dieta....hipocalorica sau montignac ti-as recomanda pt inceput pt ca sunt mai permisive...apuca-te de sport...atat cat poti...si ai sa vezi ca rezultatele nu vor intarzia sa apara....dak ai nevoie de sustinere vi fuga pe site si noi te vom ajuta...
Rank felicitari....e ok ca ai dat 5 kg jos...din cate am citit eu se intampla ca cei cu kg multe la inceput sa piarda un nr mai mare de kg....si da este foarte important ce mancam si in ce combinati...nici eu nu am vrut mult timp sa cred asta dar de 3 luni incoace m-am convins ca e asa
Bafta la toata lumea
Răspuns cu citat