View Single Post
  #2773 (permalink)  
Vechi 25 mai 2012, 09:11:03
cristinelll's Avatar
cristinelll cristinelll este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 07 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Hipocalorica
Date: 162cm, 88kg
Mesaje: 239
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Buna dimineata fete cucuiete

Chiar ca este liniste pe aici...doar cateva fete mai vechi si prea putine ambitioase noi...hai la treaba fetelor.
Eu am ajuns inainte de nunta la 73 si dupa un Craciun, un Revelion, un Paste si o plimbare in tari straine am ajuns sa trec iar pragul si sa vad prefixul 8 pe cantar...grrrr...nu-mi place deloc asta.
Mi-am cumparat role si am zis ca voi merge cat pot eu de des dar vremea nu prea a tinut cu mine. Acum de 4 zile mi-am facut abonament la sala si merg zilnic si fac cate o ora bicicleta ca asta mi-e momentan cel mai comod. Sper sa ajute ca incep sa fac iar miscare desi nu mai am timp decat sa ma pun seara in pat, 2 zile pe saptamana curs de limbi straine, zilnic sala si de la munca ies mereu la 17.30 deci ajung seara foarte tarziu acasa cat sa mai prin si eu 2 ore maxim cu micuta Grea viata de artist Glumesc, dar sper sa iasa ceva din tot efortul asta.

Va doresc multa ambitie si voua si va pup
__________________
Am steluta cea mai dulce din intregul Univers
cristinelll, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1817 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1300 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 784 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]