View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 26 mai 2012, 00:20:15
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Relatia sot-sotie dupa venirea pe lume a unui copil

Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul
hmmm......a reiesit cumva din ce am zis anterior ca eu nu-mi iubesc copilul???....sau am citit eu prea mult printre randurile tale.... ???
crede-ma ca nu mi-a venit niciodata sa-l trantesc si sa-l dau cu capul de pereti...........poate m-am exprimat gresit din nou...fara voie..sorry..

PS: Scuzati greselile de ortografie si acord din postul anterior..am scris in graba si nu am recitit
wow, ia uite ca abia dupa un an am gasit comentariul tau...hehe..
Da, ai citi tprea mult printre randurile mele. Eu nu m-am referit la tine cand am spus "iti vine" ci la mame in general. Si daca nu ai simtit senzatia asta niciodata..atunci good for you...dar iti garantez ca o sa o simti candva..pentru simplul fapt ca e normal. Mie mi-a venit sa stii..mi-a venit sa-i trantesc..si apoi pur si simplu imi venea sa ma trantesc eu singura..asa cu capul de ce prindeam pentru simplul fapt ca simtisem acel "imbold"..se intampla..o data in viata si tot se intampla. Nu pot zice ca mi s-a intamplat mie in repetate randuri..nuuu, dar o data tot mi s-a intamplat..si asta nu inseamna ca nu-mi iubesc copiii. Copiii mei sunt viata mea..nimic pe lumea asta nu conteaza. E o idee proasta, e una buna..habar nu am, dar eu asta simt.

Sper ca acum la un an relatia ta cu sotul sa fie minunata ca la inceput. Nu ca sper..ci iti doresc!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat