View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 21 iul 2016, 14:14:46
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Pastilele de slabit S-Line System

Citat:
Anterior postat de Nivara Vezi mesajul
Buna ziua, as dori sa stiu daca a mai folosit cineva aceste pastile si daca au avut efect. Eu mi-am cumparat o cutie si as dori sa le folosesc pt. a ma mentine nu pt. a slabi, aceste pastile taie pofta de mancare si de dulciuri si intradevar slabesc sau e doar reclama de ele? Au efecte adverse? As dori niste pareri daca le-a mai luat cineva.
Nu inteleg de ce vrei sa folosesti pastile nu ai vointa necesara sa te mentii?ai 45 kg la 1,60 poti sa gasesti greutatea la care corpul tau se sinte bine, sa nu depsesti 50,cauta echillibru si lasa naiba prostiile,ok am auzit de fete care au ajuns la spital si unele nu au scapat pt ce ?pt perfectiune?exista?nu stiu cati ani ai,daca ai copii etc dar ma gandesc ca iti doresti sa fi sanatoasa
Acum fiecare face ce vrea decide pt el si pt viata lui dar eu zic pas,mai bine stau grasa decat...... stii ca unele pastile iti pot provoca atac de cord?hemoragie interna?etc
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui niculina04:
mihaela2011 (22 iul 2016)