Subiect: Dry Cooker
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 09 feb 2012, 12:41:16
andrylici's Avatar
andrylici andrylici este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2011
Locaţie: Buzau, Romania
Vârsta: 40
Dieta: low-carb
Date: 178cm, 85.9kg
Mesaje: 454
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Dry Cooker

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Am inceput prin a da un search pe forum cu scopul de a gasi ceva informatii despre vestita tigaie!
O foloseste careva dintre voi!!!
Pareri pro-contra!!! Promite multe!!!iar mancarea care o prezinta astia la tv arata yummy!!!Merita achizitionata?!
Daca da, cum stii ca e originala, adica nu o tablarie contrafacuta!
Daaaaaa....ce inseamna contrafacuta? Eu o am de la un magazin de "confiscate" (asa se numeste). Are si strat de portelan care zice ca e mai tare decat cea fara - are acelsi nume ca cea de la TV. Si cea de la TV si ce am luat eu sunt MADE IN CHINA. Doar ca cei de la TV o vand pe 150 de lei iar eu am luat-o cu 50. Este buna in sensul ca se face mancarea destul de repede. Nu am facut decat niste ficatei si niste pulpe la ea si se fac mai repede decat la alte tigai. Iar treaba cu niciun pic de grasime este falsa. Scrie in instructiuni ca trebuie sa adaugi fie o picatura de ulei fie o picatura de apa ca sa nu se strice jucaria . Eu zic sa-ti iei "contrafacuta" daca gasesti ca scapi mai ieftin. Vezi doar sa nu fie usoara ca inseamna ca e tabla ordinara . Daca e mai greuta este ok. Go for it!
__________________
Jurnal Andrylici
andrylici, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2500 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1983 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1596 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat