View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 10:59:25
Fl0r3ntina's Avatar
Fl0r3ntina Fl0r3ntina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
salutare mamici!!!
sa va spun noutatile:
-azi tati pleaca in Italia,ceea ce inseamna ca vom fi singurei 3 zile!!!
-Robert face pipi la wc;se duce singur ,aprinde lumina,se ridica pe varfuri si face pipi ,apoi trage apa (l-am urmarit ,e un scump)
-Radu al meu isi suge degetul ,oricat ma lupt eu sa traga din suzeta ,nu reusesc ,trage de suzeta o scoate afara si baga degetul!!!
-azi voi pune niste poze noi!!!

va pupacesc!!!!
si mihaita face la fel...inca nu a nimerit degetul dar baga toata lumea..iar cand merg cu el in parc...bebele cred k ii este foame

noi vrem sa beneficiem de programul ala pt tineri intreprinzatori, poti sa obtii de la stat 10000 euro, si firma vrem sa o facem pe numele meu pt k indeplinesc toate conditiile mai putin cea cu indemnizatia...inca nu am aflat dk trebuie sa renunt la indemnizatie dk am firma...ca nu imi bag cartea de munca si numesc administrator pe altcineva...conditia e sa nu ai venituri lunare...si nu o sa am...doar la sf anului dividente:d
am si un var care se ocupa de realizarea proiectelor...deci totul e favorabil...dar dk trebuie sa renunt la indemnizatie..nu renunt...ca imi aduce un venit sigur in fiecare luna...
Răspuns cu citat