View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 05 ian 2012, 11:49:12
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Cat timp petreceti pe Slabute?

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Buna ziua slabutelor,

In repetate randuri, citesc in mesajele voastre faptul ca va place foarte mult aceasta comunitate si modul in care a fost creata, va plac functionalitatile si informatiile care v-au ajutat in adoptarea unui stil de viata sanatos si mai activ, va place atmosfera din comunitate si relatiile de prietenie care s-au legat aici... si sunt sigura ca sunt inca multe alte motive pe care le are fiecare slabuta care tine la aceasta comunitate...

Slabute a devenit ca o a doua casa pentru multi dintre voi. Unele slabute sunt inregistrate inca de la inceputurile acestei comunitati si chiar si in ziua de azi sunt alaturi de Slabute.

Multi dintre voi petrec zilnic foarte mult timp in comunitate... fiecare slabuta are motivele ei...

Tu cate ore/zi petreci in comunitate?
Buna Slabuta

Eu am votat peste 3 ore, pentru atunci cand timpul imi permite, nu ma dezlipesc de Slabute!

Sotul meu zice ca exista 3 S-uri de care sunt dependenta: sport, somn si Slabute!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat